top of page

Hayatlar Arası Regresyon diğer Regresyon Calışmalarından farkı,  geçmiş hayat keşfi vasıtası ile travma veya olumsuz kayıtları dönüştürmek değil, ruhun kendi yolculuğunu ve öz varlığını hatırlama çalışmasıdır. Derin trans altında yapılan bu çalışma kişinin şimdi bulunduğu noktada ruhsal yolculuğunun neresinde olduğu, varsa bu yolculukta takıldığı noktalar, eş, aile, arkadaşlar gibi hayatta önemli rolleri olan kisiler ve ruhları ile ne tür geçmiş bağları, hikayeleri ve kontratları olduğu, şimdiki hayat öncesi nasıl hazırlanıldığı, bu hayatın seçim aşaması gibi ruhsal bilgilere ulaşılmaya çalışılır. 

 Amerikalı Psikolog ve Hipnoterapist Michael Newton, "Hayatlar Arası Hayat" adını verdiği çalışmasıyla 30 yıldan fazladır binlerce kişyle yaptığı çalışmalarda danışanlarının ruhsal anılarını hatırlamasına yardım etmiş ve bu seanslara dayalı olarak yazdığı kitaplarıyla tüm dünyada tanıtmıştır. 

Uluslararası düzeyde kabul gören bu çalışmayla ilgili eğitimimi ben Türkiye'de Radianced Okul'da aldım ve gereken diploma sürecini bitirerek Hayatlar Arası Regresyon Terapisti Diplomamı da aldım. 

 

Hayatlar Arası Regresyon Çalışması öncesinde danışanın iki üç seans Regresyon çalışması alması gerekiyor. Bu hem ruhsal derinliği sağlamak hem de önemli blokajlar çözümlendiğinde ardından yapılacak olan Hayatlar Arası çalışmasının içeriği için önemlidir. 

Tipik bir Hayatlar Arası Regresyon Çalışması ilk olarak kişinin bu seansa hazır olup olmadığının tespiti ile başlar. Sonrasında çok kısaca bir önceki geçmiş yaşamın hatırlanmasının ardından kişinin ruhsal boyuttaki yolculuğu ve anıları hatırlamaya geçilir. 

Bu çalışma tamamen kişinin ruhsal anılarını hatırlama çalışması olduğu için aslında dönüştürücü etkisi de vardır. Kişinin kendini kısıtlayan gündelik kalıplarının, zihninin ve egosunun ötesine ruhu ile temas kurması, bu gezegende şimdiki hayatında bulunma sebebini, hayat amacını hatırlaması gerçek anlamda bir genişleme ve anlam kazanma hissi getirebilir. 

 

Hayatlar Arası Regresyon; “bu hayata ne için geldim? Amacım ne?”, “Ben kimim? Ben’in ötesinde ne var?”, “Ruhsal olarak hangi noktadayım?”, “Ruh Eşim var mı?”, “neden şu şu kişiler hayatımda?”  gibi sorularına cevap arayan kişiler için faydalıdır. 

Kişinin dünya üzerindeki hayatının getirdiği sorunlar ve koşturmalarının ötesinde bir ruhu olduğunu ve gerçeken burada neden var olduğunu anlaması genel olarak yaşama daha geniş bir perspektiften yaklaşma, var oluşunu anlama, genişleme ve huzur etkilesi veriyor. 

Anlam arayışınızda sizlere destek olmak ümidi ile. Seans randevuları için beni 0536-6822771 numaralı telefondan tercihen Whatsapp yoluyla arayabilir, aşağıdaki kutucuktan ya da sevil.aysegul@gmail.com adresine mesaj atabilirsiniz.

 

Sevgi ve ışıkla

Ayşegül Sevil

Stairway to heaven.jpg

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

Hayatlar Arası Regresyon

bottom of page