top of page
IMG_0742.JPG

 

1967 yılında Ankara’da doğdum ancak kendimi kısaca dünya vatandaşı olarak tanımlayabilirim. İngiliz Edebiyatı okuduktan sonra insan ilişikileri ve dünya ilgimi çektiği için bir süre Ankara ve İstanbul'da Turizm sektöründe ve ardından uzun yıllar New York Birleşmiş Milletler Temsiliciliğimizde ve gene ardından Virginia eyaletinde turizm sektöründe çalıştım. Şu anda tekrar doğduğum kentte Ankara'da yaşıyorum ve çalışmalarımı buradan sürdürüyorum. Ayrıca yılda bir kaç kez Amerika'da - özellikle New York, New Jersey, Washington DC, Virginia bölgelerinde de Regresyon Terapisi (Türkçe veya Ingilizce) ve Access Bars seansları uyguluyorum. 

Hayatım her zaman kendimi ve insan ilişkilerini çözmek, neden yaşadığımızı anlamaya çalışmak üzerine kuruldu. Bluğ çağımdan itibaren kendi gelişimimi anlamak için psikoloji ile ilgilenmeye başladım. Tüm içsel sorular, benlik, insan ilişkileri ve insanın evrenle ilişkisi konularındaki cevap arayışları beni ruhsal yolculuğuma çıkardı. Yaşamımın amacını bulana kadar hepsinin birer durak olduğunun her zaman farkındaydım.  Başlangıçta amacım huzurlu yaşam için kendimi çözmek ve dönüştürmek istediğim sorunları halletmek idi. Yıllar süren farklı arayışlar, çalışmalardan ve eğitimlerden sonra yolum Regresyon Terapisi ile kesiştiğinde ve kendi üzerimde, hayatımda yarattığı farkındalığı ve değişimi idrak ettikçe bu metoda daha da çok saygı duydum.  Gene ruhsal yolculuğum, hayat amacımı sorgulamam sonucu, beni  sevgili Diba Ayten Yılmaz ve Radianced Okul ile karşılaştırdı.  Artık başkalarına faydam olsun idealiyle, EARTH (Avrupa Regresyon Terapistleri Birliği) ve IBRT (Uluslararası Regresyon Terapistleri Birliği) onaylı  Radianced Okul’da, eğitmenim  Diba Ayten Yılmaz ile eğitimimi tamamladım. Eğitimim sırasında ve sonrasında aldığım ileri eğitimlerde ruhun derinliklerine inip önce kendimi çözüp şifalandırmayı ve sonra da danışanlarıma uygulayı öğrendim.  Kendimi bu işe adadığım için de sürekli öğrenmeye devam ediyorum.

Regresyon Terapistliği diplomamın yanı sıra, Hayatlar Arası Regresyon Diplomamı da aldım ve bu konuda da seanslar uyguluyorum. 

 

2018 Yılında profesyonel üyesi olduğum EARTh'ün (Dünya Regresyon Terapistleri Birliği) Yönetim Kurulu üyeliğine seçildim. Regresyon Terapisinin dünyada gelişmesi ve daha çok insana ulaşması konusunda çalışmayı da seviyorum. 

İnsan ruhuna dokunmak ve kişilerin hayatlarında fark yaratmalarına aracı olmak benim için sonsuz mutluluk kaynağı. Artık hayat amacımın bu olduğunu biliyor ve bunun için çalışıyorum. Bir danışan ile karşılaştığımda herhangi birisi ile değil,  kişisel içsel yolculuğunda nedenleri anlamaya çalışan ve farkındalığını arttırmak, sorunlarını çözmek için arayışta olan ve yaşamış olduğu ne olursa olsun saygı duyulması gereken bir ruhla karşılaştığımı biliyorum.

 

Karşılaştığım ve karşılacağım herkese saygıyla…

 

bottom of page