top of page

 

 

 

 

 

 

 

ACCESS THE BARS NEDiR?

 

Hayatınızda en son ne zaman tamamıyla gevşemiş olduğunuzu, beslendiğinizi ve ilgilenildiğinizi hatırlıyor musunuz? Yoksa bedeniniz ya da varlığınızla ilgili hiçbir yargı olmadan şifayı ve şefkati alıp kabul edişinizin üzerinden çok zaman mı geçti?

Access’te ilk seminer The Bars® tır. Başınızın üzerinde nazikçe dokunulunca, çaba harcamadan ve kolayca alıp kabul etmenize izin vermeyen her şeyi serbest bırakan 32 nokta vardır. Bu sanki bilgisayarınızdaki iptal tuşuna basmak gibidir. Sizi, takılı kalmış, hayatınızda sürekli aynı kalıpları birbiri ardına tekrarlamakta tutan bütün düşünceler, hisler ve duygular serbest bırakılır.

 

Başınızda nazikçe dokunulunca, çaba harcamadan ve kolayca alıp kabul etmenize izin vermeyen her şeyi serbest bırakan 32 nokta olduğunu biliyor muydunuz? Bu noktalar her bir yaşamınızdaki bütün düşüncelerin, fikirlerin, inançların, duyguların ve dikkate aldıklarınızın depolandığı yerlerdir. Bu, sizin her şeyi serbest bırakmanız için bir fırsattır.

Binlerce kişi bedenlerinin ve hayatlarının, uyku, sağlık ve kilo, para, ilişkiler, endişe, stres ve çok daha fazlası dâhil pek çok alanlarını değiştirmek için Access Bars’ı kullandılar. Bars uygulaması sonrası en kötü ihtimalle sadece harika bir masaj yapılmış gibi hissedeceksiniz. En iyi ihtimalle hayatınız tümüyle, kolaylıkla daha muazzam bir şeye dönüşür.

Access Bars semineri almak, seçtiğiniz değişimi kolaylıkla alıp kabul etmenize izin vermesi nedeniyle, bütün Access Consciousness® Temel Seminerlerinin önkoşuludur.

Acess Bars'ı dilerseniz seans olarak alabilirsiniz, dilerseniz tam günlük eğitimle uygulayıcı olmayı öğrenerek başkalarına bars seansı uygulayabilirsiniz. 

Bars; Yargılardan uzak,olumlu veya olumsuz bizi kilitleyen , daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan,bizi bilince taşıyan çok etkili bir araçtır .

Bars seansı aldıkça,beynimizde depolanan kutupluluğun elektrik yükü ortadan kalkar. Barlarımız çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlar. Zihniniz susar ve size bilincinizden işleyebileceğiniz koskoca bir alan açılır. Önyargılardan , taklit edilmişliklerden , şimdiye dek hayatınızı kısıtlayan dayatmalardan , zorundalıklardan tamamiyle sıyrılıp özgürce seçim yapabilme kıvamına erişirsiniz ! Yaşamınıza sokacağınız sorular farkındalığınızı her defasında bi üst bilince taşır ...! Ve bundan sonrasında istediğiniz şeyleri seçip yolunuzda özgürce devam edebilirsiniz .

 

Bars Seansı Almanın muhtemel fadaları ;

 

* Dikkat eksikliği,Hiperaktivite Bozukluğu (ADHD) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılması,

* Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme,

*Hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek,

*Artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlaması,

*Yaratıcılığın gelişmesi ve çözümler üretebilme kapasitesinin artması ,

*Pratik zekayı kullanabilme kabiliyetinin artması ,

*Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı vb. endişelerin giderilmesi ,

*Zihin ve bedendeki gerginliğin yok edilmesi ,

*Stresin azaltılması ,

*Üzüntü,aşırı kızgınlık, öfke, kırgınlık vb azaltılması ve bunların bedeninizde oluşturduğu blokajların çözülmesi ,

*Yorgunluk,uyku problemleri (çok uyuma ya da uyuyamama) gibi problemlerin bedeninizde oluşturduğu blokajların çözülmesi ,

*Depresyonun ortadan kalkması ve antidepresanlara bağımlı yaşamanın sonlandırılması ,

*Her şeyle ilgili, fobilerin,korkuların ,endişelerin giderilmesi,

*Yaşlanmayı yavaşlatması ve bununla ilgili bedenin verdiği tüm tepkileri aza indirmesi ,

*Hamilelikte rahat ve kolay doğum sağlaması ,

*Kendinizle ilgili kısıtlamaların ortadan kaldırılması ,

*Kendinizle ve insanlarla olan, ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlarda düzelme…

NOT: Tüm bu etkiler her tür modalitede olduğu gibi kişinin neye ne kadar hazır olduğu ve almaya ne denli izin verdiği ile doğru orantıdadır. 

Bars seanslarını çocuklarınıza da uygulayabilirsiniz.  Bars uygulayıcısı olmak için eğitim almayı seçerseniz, 5-15 yaş arası çouklar da bu yöntemi eğitime kendi ücretini ödeyerek katılan bir ebeveynle birlikte ücretsiz öğrenebilirler. 

Yaklaşan Etkinlikler

 • Corona'nın ötesine bakmak
  Corona'nın ötesine bakmak
  Fri, Mar 20
  Corona'nın Ötesine bakmak
  Mar 20, 2020, 5:00 PM – 6:00 PM
  Corona'nın Ötesine bakmak
  Mar 20, 2020, 5:00 PM – 6:00 PM
  Corona'nın Ötesine bakmak
  Yarın ilgilenenleri 20 Mart Cuma Türkiye saatiyle 17:00-18:00 arası ücretsiz bir zoom konferansına bekliyorum. Sadece gerçekten ötesine bakmaya ve içinde bulunduğunuz herhangi bir negatif ruh hali ya da endişe durumları var ise başka nelerin mümkün olabileceği ile ilgilenenleri bekliyorum.
  Paylaş
 • Uluslarası Sertifikalı Access Bars Uygulayıcılık Eğitimi (2)
  Uluslarası Sertifikalı Access Bars Uygulayıcılık Eğitimi (2)
  Sat, Jan 11
  Yaşamkent Mahallesi
  Jan 11, 2020, 10:00 AM – 6:30 PM
  Yaşamkent Mahallesi, Yaşamkent Mahallesi, 06810 Çankaya/Ankara, Türkiye
  Jan 11, 2020, 10:00 AM – 6:30 PM
  Yaşamkent Mahallesi, Yaşamkent Mahallesi, 06810 Çankaya/Ankara, Türkiye
  Hayatınızda en son ne zaman tamamıyla gevşemiş olduğunuzu, beslendiğinizi ve ilgilenildiğinizi hatırlıyor musunuz? Yoksa bedeniniz ya da varlığınızla ilgili hiçbir yargı olmadan şifayı ve şefkati alıp kabul edişinizin üzerinden çok zaman mı geçti
?
  Paylaş
 • Facebook Social Icon
 • Twitter Social Icon
 • Google+ Social Icon
 • YouTube Social Icon
 • Pinterest Social Icon
 • Instagram Social Icon
bottom of page